Ürünlerimiz
Duyurular
MSN Canlı Destek
Bize Ulaşın
Buderus
Buderus Logamax plus GB122i
3.5.2019 - 18:56

 Avantajlarınız

Buderus Logamax plus GB122i

Yüksek uyumluluk

Geniş modülasyon aralığı yüksek bir kullanım suyu ve sabit bir ısıtma konforu sağlar.

Verimli işletim

Uyumlu ve dış havaya bağlı çalışabilen modülasyonlu oda kumandası ile birlikte kullanıldığında son derece verimli bir işletime (A+ enerji etiketi) ulaşılır.

Kapsamlı kompakt çözüm

Çok düşük olan ses seviyesi ve kompakt boyutları ssayesinde cihazın dar alanlarda da kolaylıkla montajı yapılabilir.

Kullanım kolaylığı

Kolay kullanım, yeni nesil kullanıcı arayüzü

Yüksek verimli, güvenilir ve kompakt. Logamax plus GB122i’nin 1:10 olan geniş modülasyon aralığı, sınıfının en yüksek standartlarını belirler. Bu geniş modülasyon aralığı, kombinizin mevcut ısıtma talebinizi karşılayacak şekilde kendini uyarlamasını, bu sayede daha verimli çalışmasını sağlar. Logamax plus GB122i, 30 kW’a kadar sıcak kullanım suyu çıkışına sahiptir. Bu da her zaman yeterli sıcak suyun olacağı anlamına gelir. Montaj esnekliği. Logamax plus GB122i, iyi düşünülmüş iç ve dış tasarım konseptine sahiptir. Kurulumu kadar servis işlemleri de kolaydır. Maksimum baca mesafelerinin yüksek olması da kurulumda esneklik sağlar. Çıkarılabilir yan paneller, bakım için kolay erişim sağlar. Zarif ve pratik. Gelişmiş, kompakt ve sağlam tasarımı ile Logamax plus GB122i, bulunduğu ortama şık bir şekilde uyum sağlar. Logamax plus GB122i yalnızca 300 mm derinliğe ve 710 mm yüksekliğe sahiptir. Bu sayede en dar alanlara bile sığar. 36 kilogramdan daha hafif olan cihazın dahili bileşenlerine, ön kısımdan erişim sağlanabilir. Bu da bakım sırasında zaman kazandırır, maliyetleri düşürür. Pratik ve verimli işletim. Logamax plus GB122i, net ve arkadan aydınlatmalı LCD ekrana sahiptir. Dış havaya bağlı çalışabilen uyumlu Buderus modülasyonlu oda kumandaları ile birlikte kullanıldığında, sistem mahal ısıtma verimlilik sınıfı A+’a yükselir. Buderus’un üstün yoğuşma teknolojisi. Buderus Yoğuşmalı Kombilerde korozyona dayanıklı özel alüminyum - silisyum alaşımlı döküm eşanjörü kullanılır. Bu sayede, baca gazı sıcaklıkları düşer ve baca gazı hacmi azalır. Aynı zamanda su buharı da yoğuşarak, baca gazındaki enerjinin dışarı atılmamasını sağlar.

Bu yazıyı : 461 kişi okudu.
Arkadaşına Gönder  Yazdır
İsminiz \ Takma İsim*
Başlık *
Yorumunuz *

 


harf daha yazabilirsiniz.
Onay Kodu:
Onay Kodu Doğrulama *
  

Ana Sayfa   |  Hakkımızda   |  Referanslarımız   |  Duyurular   |  Ziyaretçi Defteri   |  İletişim


Ören Doğalgaz
Adres: Yeni Etlik Caddesi No: 124/B Etlik/ANKARA     Tel: (0312) 326 20 73 Gsm: 0532 452 92 59 Faks: (0312) 326 25 33  E-Posta: orendogalgaz@hotmail.com
Ziyaretçiler - Online: 1 Bugün: 47 Toplam: 126731